Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 25 października 2023r. g.17:30 Śląska Liga Juniorek 2023/24 5 70 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikZgoda Ruda Śląska249PrzegranaPogoń 1945 Zabrze2918Zwycięstwo Zgoda Ruda ŚląskaPogoń 1945 Zabrze 25 października 2023r. 24 – 29 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska Zgoda […]
Zgoda Ruda Śląska — Pogoń 1945 Zabrze
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
25 października 2023r. | g.17:30 | Śląska Liga Juniorek | 2023/24 | 5 | 70 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Zgoda Ruda Śląska | 24 | 9 | Przegrana |
Pogoń 1945 Zabrze | 29 | 18 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda ŚląskaPogoń 1945 Zabrze
24 - 29Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Ruda Śląska, Hala Zgody Bielszowice, ul. Sportowców 10 |
---|
Sportowców 10, 41-711 Ruda Śląska, Polska |
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jabłońska Magdalena | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kondas Natalia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Madej Dominika | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nowak Wiktoria | Brak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 1 | 7 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Trocer Nikola | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tukaj Maja | Kołowa | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Wiercińska Vanessa | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Woźniakowska Natalia | Skrzydłowa | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 11 | 28 | 24 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kciuk Wiktoria | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
Marcinek Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
Szaruga Dominika | Skrzydłowa | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzegorzewska Kinga | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Ostenda Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bochaczyk Kinga | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Pietkiewicz Martyna | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szymańska Emilia | Skrzydłowa | 1 | 7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Dubiniak Aleksandra | Bramkarka | 1 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bałazy Emilia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurasz Julia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szczygieł Karolina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Borkowska Martyna | Bramkarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 32 | 29 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Trener A: Niewiadomska Anna
Trener B: Kmieć Michał
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Jędrycha Artur (Dąbrowa Górnicza) Poloczek Kamil (Dąbrowa Górnicza) | Brehmer Joanna (Mikołów) |